Hledáme prostory pro zřízení dětské skupiny pro děti zaměstnanců ÚVT

17. 2. 2021

Po vzoru vzniklé dětské skupiny v Bohunicích chceme i my zajistit podobnou možnost pro naše zaměstnance v centru Brna. Momentálně hledáme vhodné prostory, ve kterých bychom hlídání dětí ve spolupráci s Mateřskou školou Elánek nabízeli.

Nedaleko Bohunic se od září 2020 otevřela nová dětská skupina pro děti zaměstnanců MUNI pracujících v Univerzitním kampusu. Tento projekt vznikl ve spolupráci Mateřské školy Elánek za podpory vedení Masarykovy univerzity a s myšlenkou podpořit vědce a vědkyně v roli rodičů a usnadnit jim skloubení práce a rodinného života.

Pokud byste o nějakých prostorech pro naši dětskou skupinu v centru Brna věděli, budeme rádi, pokud nám dáte vědět.