Kde nás najdete

Ústav výpočetní techniky
Masarykova univerzita
Šumavská 416/15
602 00 Brno

Telefon: 549 49 2100
E-mail: info@ics.muni.cz

Fakturační údaje

Sídlo (fakturační adresa):
Masarykova univerzita
Ústav výpočetní techniky
Žerotínovo náměstí 617/9
601 77 Brno

Doručovací adresa:
Masarykova univerzita
Ústav výpočetní techniky
Šumavská 416/15
602 00 Brno

IČ: 00216224
DIČ: CZ00216224
ID schránky: 9tmj9e4

Informace o optických sítích MUNI

Pokud máte zájem o zaslání informací o optických sítích MUNI, zašlete nám svou žádost nejlépe do univerzitní datové schránky (DS), jejíž ID je následující:

9tmj9e4
Masarykova univerzita
Žerotínovo náměstí 617/9
60200 Brno

Pokud nemáte možnost zasílat žádosti prostřednictvím DS, použijte prosím e-mailovou adresu info@muni.cz

Doručovací adresa a hlavní budova

CENTRUM ŠUMAVSKÁ

Šumavská 416/15, budova A a B

  • tramvajové linky 1, 6 (zastávka Hrnčířská), 12 (zastávka Klusáčkova)
  • trolejbusové linky 32 (zastávka Botanická), 34, 36 (zastávka Klusáčkova)
  • autobus 81 (zastávka Klusáčkova).
  • k parkování lze po předchozí domluvě využít dvě místa na parkovišti vedle budovy Centrum Šumavská, popřípadě volná místa v modré zóně (do 17 hodin zdarma) 

Načítám mapu…

Jak se dostanete k Divizi IT infrastruktury (DITI)?

Hlavní vchod je na Chalupeckém náměstí, ale v pracovní době můžete také vstoupit vedlejší bránou do centrálního dvora, ze kterého mají všechny čtyři budovy vchody.

Pomocí výtahu
Vstupte hlavním vchodem z Chaloupeckého náměstí, pokračujte po schodech vlevo do přízemí a dále chodbou nalevo od bufetu až k výtahu (opět po levé straně). Jeďte výtahem do 3. (nejvyššího) patra a pokračujte doleva až na konec chodby ke dveřím č. 4.128 (Centrum CERIT-SC MU a CESNET z.s.p.o.). Vytočte osobu, kterou hledáte.

Po schodech (snadnější navigace)
Vstupte hlavním vchodem z Chaloupeckého náměstí, pokračujte po schodech nahoru do přízemí a dále rovně projděte dveřmi do centrálního dvora. Vstupte do protější budovy, poté jděte po schodech nahoru do nejvyššího (3.) patra. Ve 3. patře vstupte dveřmi po levé straně, kde uvidíte dveře divize IT infrastruktury. Vytočte osobu, kterou hledáte.

Jak se dostanete k Divizi IT služeb (DITS)?

Část divize v 1. patře
Vstupte hlavním vchodem z Chaloupeckého náměstí, pokračujte po schodech po stranách do přízemí. Vydejte se rovně dalšími schody do 1. patra, kde projděte levými dveřmi. Pokračujte chodbou rovně, kde po levé straně uvidíte dveře divize IT služeb.

Část divize v 2. patře

Po schodech
Vstupte hlavním vchodem z Chaloupeckého náměstí, pokračujte po schodech po stranách do přízemí. Vydejte se rovně dalšími schody do 2. patra, kde projděte pravými dveřmi a zahněte chodbou doprava. Po levé straně uvidíte dveře divize IT služeb.

Pomocí výtahu
Vstupte hlavním vchodem z Chaloupeckého náměstí, pokračujte po schodech vlevo do přízemí a dále chodbou nalevo od bufetu až k výtahu (opět po levé straně). Jeďte výtahem do 2. patra, po výstupu z výtahu jděte chodbou rovně. Po pravé ruce uvidíte dveře divize IT služeb.

Část divize v 3. patře

Po schodech
Vstupte hlavním vchodem z Chaloupeckého náměstí, pokračujte po schodech po stranách do přízemí. Vydejte se rovně dalšími schody do 3. patra, kde projděte k dveřím nalevo. Pokračujte chodbou rovně, kde uvidíte dveře divize IT služeb.

Pomocí výtahu
Vstupte hlavním vchodem z Chaloupeckého náměstí, pokračujte po schodech vlevo do přízemí a dále chodbou nalevo od bufetu až k výtahu (opět po levé straně). Jeďte výtahem do 3. patra. Po výstupu z výtahu jděte chodbou rovně. Na konci chodby projděte dvěma dveřmi (pořád) dál rovně, až na chodbě uvidíte cedule MUNI ICS.

Jak se dostanete k Divizi kyberbezpečnosti a správy dat (DKSD)?

Po schodech
Vstupte hlavním vchodem z Chaloupeckého náměstí, pokračujte po schodech po stranách do přízemí. Projděte k samootvíracím dveřím do centrálního dvora, jděte rovně a vstupte do budovy označené B. Vydejte se po schodech ​do 1. patra, dveřmi nalevo pokračujte doleva, po pravé straně uvidíte dveře divize kyberbezpečnosti a správy dat.

Alternativní varianta z ulice Šumavská
Hned za vstupní bránou z ulice Šumavská projděte bočními dveřmi a vydejte se po schodech do prvního patra. Jděte chodbou doleva, která ještě jednou (u výtahu) zahne doleva. Pokračujte chodbou rovně, až po pravé straně uvidíte dveře divize kyberbezpečnosti a správy dat.

Jak se dostanete k Provozně-ekonomické divizi (PED)?

Po schodech
Vstupte hlavním vchodem z Chaloupeckého náměstí, pokračujte po schodech po stranách do přízemí. Vydejte se rovně dalšími schody do 1. patra, kde pokračujte chodbou rovně, kde po pravé straně uvidíte dveře provozně-ekonomické divize.

Další budovy​

REKTORÁT MASARYKOVY UNIVERZITY

Žerotínovo náměstí 617/9, 5. patro

Jak se dostanete k Divizi informačních systémů (DIS)?
  • tramvajové linky 1, 6 (zastávka Moravské náměstí), 3, 4, 5, 6, 9,11, 12 (zastávka Česká)
  • trolejbusové linky 32, 34, 36 (zastávka Česká)

Když už jste v budově
Výtahem za vrátnicí vyjeďte do 4. patra, poté se vydejte vpravo a projděte až ke schodišti III. Odtud vyjděte po schodišti do 5. patra nebo použijte výtah. Vpravo se nacházejí uzamčené dveře s elektronickým vrátným, zde zvolte číslo osoby dle seznamu.

Načítám mapu…

FAKULTA INFORMATIKY MUNI

Botanická 554/68a

 

Načítám mapu…

CELOUNIVERZITNÍ POČÍTAČOVÁ STUDOVNA
A IT SERVICE DESK

Komenského náměstí 220/2

Načítám mapu…

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info