Hledáme mladé talenty,
ale i zkušené odborníky.
Přidejte se k nám

Jak u nás vypadá výběrové řízení?

Adéla Jelínková

„Když se snoubí nejnovější IT technologie a vysokoškolské prostředí, asi si to nikdo moc nedovede představit. Přesně tak je to ale u nás na ÚVT.
Jsme odborníci v IT, ale také učitelé a mentoři. Proto u nás potkáte nejen zkušené ajťáky, ale také výzkumné pracovníky a spoustu studentů.“

Adéla Jelínková
HR specialistka

Jak u nás vypadá výběrové řízení?

 • Zaslání životopisu

  Ze zaslaných životopisů vybereme vhodné uchazeče. Většinou čekáme, až skončí platnost inzerátu, ale u některých pozic to děláme i průběžně.

 • Osobní setkání

  Pokud jsme Vás vybrali, zavoláme vám a pozveme vás na pohovor. Obvykle se jej účastní HR, přímý nadřízený a někdo z potenciálních kolegů. Může nás být třeba i pět, ale nelekejte se, je to proto, abychom dokázali lépe posoudit jednotlivé uchazeče, a také jsme na vás jednoduše všichni zvědaví.

 • Nabídka

  Většinou vám už po tomto kole dáme vědět, zda jsme vás vybrali, nebo ne. Očekávejte e-mail nebo telefonát od HR. Pokud vás vybereme, představíme vám naši nabídku, kterou když přijmete, můžete k nám nastoupit.

 • Vedoucí pozice

  Pokud se jedná o vedoucí, novou nebo něčím specifickou pozici, je možné, že vás pozveme do dalšího kola výběru, kdy budeme chtít, abyste se s námi prostřednictvím rozhovorů se zaměstnanci nebo nastudováním materiálů seznámili s naším pracovištěm. Poté se ještě jednou potkáme a diskutujeme o tom, co jste zjistili. Pokud vás vybereme, ozveme se již s konkrétní nabídkou.

Naše kariérní profily najdete také na...

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info