Pomoc občanům Ukrajiny

Lidem dotčeným válečným konfliktem na Ukrajině a hledajícím aktuálně zaměstnání nabízíme možnost práce na nejrůznějších IT pozicích. Jsme otevřeni jakékoli spolupráci na plný i částečný úvazek.

1. Podívejte se na vypsané pozice

Třeba se aktuální nabídkou vypsaných pozic trefíme do vaší odbornosti. Najdete je na stránkách student (juniorské pozice), pracovní pozice a výzkumné a akademické pozice v sekci Kariéra.

2. Napište nám a pošlete své CV

Zkontaktujte se s námi pomocí mailu kariera@ics.muni.cz nebo telefonicky na čísle 549 496 828. Projdeme s vámi možnosti vašeho případného pracovního zapojení u nás.

Monika Oswaldová

„Začátky jsou vždy těžké, nabízíme proto občanům Ukrajiny pomoc formou zaměstnání v IT oboru. V případě, že máte zájem o spolupráci, nám zašlete své CV. V rámci našich možností vám pomůžeme i s překážkami, které vás potkají v souvislosti se zařizováním života v nové zemi.“

Monika Oswaldová
HR specialistka

Potřebujete jinou formu pomoci?

Podívejte se na webové stránky Masarykovy univerzity, kde MUNI nabízí pomoc s ubytováním, tlumočením, krizovou psychologickou linku, stipendia pro studenty, finanční příspěvky či kontakty, kde hledat další podporu.

Potřebuji pomoc

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info