Na setkání IT komunity se představily plány na rok 2022

25. 4. 2022

Koncem dubna jsme zorganizovali první letošní setkání IT komunity, kde zástupci lokálních IT pracovišť fakult a jiných univerzitních středisek představili plány na rok 2022 a ohlédli se za rokem uplynulým. Součástí byla také návštěva nedávno otevřeného dohledového centra v Celouniverzitní počítačové studovně.

Setkání se uskutečnilo ve čtvrtek 21. dubna odpoledne v atraktivní zasedací místnosti akademického senátu na Komenského náměstí. Jako organizátory nás potěšila hojná účast, protože právě společné setkávání se a sdílení informací a plánů je důležitá součást budování a zajištění kvalitního IT zázemí pro Masarykovu univerzitu. Zajímavostí bylo, že účastníci se rozdělili přesně napůl dle preference formy setkání – 50 fyzicky přítomných a 50 online připojených.

„Hodnotím velice pozitivně, kolik představitelů jednotlivých center informačních technologií se přišlo s kolegy podělit o novinky a plány svých pracovišť,“ ocenil akci Filip Janovič, vedoucí divize IT služeb.