Valdemar Švábenský z týmu CSIRT-MU získal cenu rektora

20. 9. 2019

Při příležitosti zahájení akademického roku rektor Martin Bareš ocenil tři nejlepší pedagogy ze všech fakult a pracovišť Masarykovy univerzity. Mezi nimi byl také Valdemar Švábenský, člen kyberbezpečnostního týmu CSIRT-MU.

Dlouholetý „kyberbezpečák“ získal ocenění v kategorii ekonomie a informatika za výuku na fakultě informatiky, kde vyučuje základy programování a také bezpečnost počítačových sítí a ochranu před kyberútoky. Dříve již také získal cenu Studentské komory Akademického senátu MU pro nejlepší učící studenty.

Záznam ze slavnostního předávání ocenění je možné zhlédnout na facebooku univerzity, celý článek o akci zde.