Jaké jsou naše vize na příštích 8 let?

17. 5. 2021

Podobně jako Masarykova univerzita představujeme Strategický záměr ÚVT na příštích 8 let. S vytyčenou vizí, kde chceme být v roce 2028, popisujeme 6 oblastí rozvoje s konkrétními cíli, klíčovými výsledky a indikátory a opatřeními, jakými chceme dosáhnout těchto cílů.

Strategický záměr ÚVT ukazuje jasný plán našeho dalšího rozvoje s cílem udržet a dále posílit naši roli špičkového pracoviště zajišťujícího expertní profesionální IT zázemí univerzitě a postupně vytvořit mezinárodně viditelné a uznávané pracoviště ve strategických oblastech výzkumu a vývoje.

Současně chceme držet roli klíčového partnera v oblasti kyberbezpečnosti, budování EOSC a Open Science prostředí v rámci České republiky i Evropské unie. Zajímá vás víc a konkrétní oblasti, cíle a indikátory? Přečtěte si kompletní dokument tady.

Strategický záměr na léta 2021–2028