Jak si ulehčit studium? S letákem IT služeb pro studenty

3. 7. 2019

K právě probíhajícím zápisům ke studiu jsme pro nastupující prváky připravili nový leták o IT službách na MUNI. Najdou v něm výběr nejdůležitějších služeb, které se jim můžou v průběhu studia hodit.

Leták obsahuje také mapku, která studentům přehledně ukazuje místa, kde můžou pracovat na PC, tisknout seminárky nebo velké formáty (např. postery), nechat se vyfotit nebo si nabít ISIC přes bankovníky.

Všechny uvedené služby jsou dostupné všem studentům bez ohledu na fakultu, kterou studují.

Podrobnosti ke všem službách pak studenti najdou v katalogu IT služeb na it.muni.cz, leták je ke stažení tady.