Aplikace MUNI urychluje pomoc dobrovolníků

30. 10. 2020

Nedávno spuštěná mobilní aplikace „MUNI pomáhá“ vznikla pro stejnojmenné dobrovolnické centrum Masarykovy univerzity pro lepší a snadnější komunikaci s dobrovolníky. Těm je přístupná přes Jednotné přihlášení MUNI, kde také podporujeme i přihlášení přes Google, Facebook a Apple ID.

Aplikace „MUNI pomáhá“ pro chytré mobilní telefony nově umožňuje dobrovolníkům nejen prohlédnout si aktuálně poptávané služby, ale také například dobrovolnickému centru poskytuje možnost oslovit zájemce o pomoc s konkrétními poptávkami. Kompletní přehled výhod aplikace, která má už přes 1000 stažení, si můžete přečíst v článku magazínu M.

Jednoduché a bezpečné přihlášení

„MUNI pomáháje tak jednou z více než 180 služeb, ke kterým se uživatelé dostanou přes Jednotné přihlášení MUNI. Díky němu mají studenti a zaměstnanci univerzity zajištěný zabezpečený přístup k celé řadě ověřených webových služeb či důležitým informačním zdrojům, ke kterým by se museli jinak registrovat a přihlašovat jednotlivě. 

Výhodou Jednotného přihlášení MUNI je také v tom, že přístup ke službě neprobíhá pouze na základě znalosti uživatelského jména. Využívá i další dodatečné informace, jako je např. příslušnost k fakultě či pracovišti. Po každém přihlášení jsou odesílány webové službě také aktuální informace (jméno, e-mail apod.). Díky všem těmto výhodám Jednotné přihlášení na MUNI využívají denně tisíce uživatelů.

Jednotné přihlášení MUNI v číslech

10 tisíc lidí

denně přihlášených

30 tisíc přihlášení

denně

146 připojených služeb

a dalších 35 testovacích

Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info