Ajťáci se rádi baví aneb Teambuildingy na ÚVT

12. 4. 2021

Bez popisku

Nadále se nemůžeme setkávat osobně, což nás ale nezastaví, abychom se nepotkávali aspoň digitálně. Proto jsme se rozhodli i naše teambuildingy přesunout do online prostředí. A co jsme zatím stihli?

Among Us – je někde mezi námi

Na začátku března si teambuildingový tým ÚVT připravil netradiční aktivitu, díky které se naši kolegové mohli vydat na cestu vesmírem pomocí oblíbené online hry Among us. Mezi hráči byli ale skrytí sabotéři, kteří se snažili ostatních členů posádky všemi způsoby nenápadně zbavit. Párkrát se jim to povedlo, ale ÚVT posádce se díky IT technikům opravujícím loď nakonec podařilo doletět ve zdraví. Holt s kvalitním IT nejdál doletíš :)

Gartic.io – kreativita a fantazie

Dubnový teambuilding byl ve znamení kreativity. Vyzkoušeli jsme si online hru Gartic.io a přidali trochu – jak jinak – IT tematiky. Přišli jsme na to, že i slova, která používáme na denním režimu, jako je MS Teams, ServiceDesk, výzkum, Office 365 nebo home office, není tak jednoduché nakreslit, o to ještě těžší uhádnout! Projevila se ale kreativita a představivost soutěžících a z odborných pojmů se stala mistrovská díla (mrkněte níže).

Snad se brzy situace zlepší, do té doby nás ale čekají ještě další online aktivity, díky kterým aspoň trochu nahradíme to, že se nemůžeme potkat osobně. Tak třeba na viděnou při dalším teambuildingu! :)


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info