Festival MUNI 100

15. 6. 2019 | Výstaviště Brno

Teď, nebo za sto let!

Sté výročí svého založení oslavila v sobotu 15. června 2019 Masarykova univerzita Festivalem MUNI 100, akcí plnou hudby, zábavy a gastronomie v areálu brněnského výstaviště. Program na několika stagích nabídl hudbu, divadlo, film a celou univerzitu na jednom místě.

A my? My tam byli samozřejmě taky! Návštěvníkům jsme interaktivní formou představili, čím vším se zabýváme, jak naše výzkumy a projekty pomáhají zlepšit svět a co všechno (nejen) pro univerzitu děláme a kde všude pomáháme. Pro ty nejmenší jsme si připravili minidílničku na výrobu náramků a jiných ozdob z 3D výtisků a společně se stánkem fakulty informatiky možnost vytvořit si vlastní placku.

Fotogalerie