Výběrová řízení a volná místa

Ředitel Ústavu výpočetní techniky MU vypisuje výběrové řízení na obsazení místa

HR specialista

Hledáme absolventku či absolventa  studia zaměřeného na lidské zdroje, sociologii nebo psychologii případně s kratší praxí v oblasti řízení lidských zdrojů. Studující posledního ročníku magisterského nebo doktorského stupně studia vítán.

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • orientace na sociálních sítích výhodou
  • výborné komunikační schopnosti
  • příjemné vystupování.

Co bude Vaše náplň práce?

Ve spolupráci s mentorem vytvoření a následná realizace komplexní agendy práce s lidmi (řízení lidských zdrojů), tedy aktivit souvisejících s:

  • optimalizací počtu a profesního složení zaměstnanců,
  • vyhledáváním a výběrem vhodných kandidátů,
  • nástupem (případně odchodem) vybraných zaměstnanců,
  • adaptací a zapracováním,
  • řízením výkonosti,
  • hodnocením výkonu a rozvojového potenciálu zaměstnanců,
  • řízením kariéry, vzděláváním a profesním rozvojem.

Z výše uvedených jsou z pohledu vlastního výkonu práce po nástupu prioritní:

  • vyhledávání a výběr vhodných kandidátů zaměřený na studenty brněnských  vysokých škol, specifická práce se studenty, potenciálními zaměstnanci, z řad studentů MU, zejména fakulty informatiky,
  • sjednocování a zvyšování kvality hodnocení výkonu a rozvojového potenciálu zaměstnanců
  • řízení kariér

při současné péči o sdílení informací o aktivitách HR a rozvoj a vnímání Ústavu jako jednoho celku.

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní podmínky
  • 6 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • stravenky, možnost stravování v Menze MU
  • nástup možný ihned nebo dohodou
  • předpokládaná úroveň odměňování: nástupní mzda v úrovni 29.000 – 35.000 Kč podle případné praxe.

Strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu zasílejte formou e-přihlášky (viz níže).

Nebudeme-li Vás kontaktovat do 4 týdnů od zaslání Vašeho životopisu, byla v 1. kole výběrového řízení dána přednost jiným kandidátům. V odůvodněných případech může vyhlašovatel výběrové řízení prodloužit.

Termín přihlášek:21.03.2018
Datum nástupu:nástup možný ihned nebo dohodou
více