Znovuotevřeme vylepšenou Celouniverzitní počítačovou učebnu

14. září 2018

V pondělí 17. září v 8 hodin ráno znovuotevřeneme Celouniverzitní počítačovou studovnu společně s návratem studentů do Brna a začátkem nového semestru. Ukončíme tak téměř tříměsíční letní uzavírku, během níž se prováděly opravy a vylepšení CPS. Co všechno se změnilo?

Nová podoba CPS, jejíž přestavba odstartovala 25. června, přinesla kompletní výměnu celkově 115 počítačů, které jsou nově oddělené paravány pro zvýšení komfortu a soukromí. Na jednotlivých místech je také možnost dobít si vlastní zařízení, ať už telefony či notebooky.

Změnou je také rozdělení CPS na studijní, tichou a společenskou zónu. Poslední jmenovaná pak slouží převážně pro skupinovou práci či odpočinek. Více informací o studovně najdete na it.muni.cz/cps.

CPS_01

CPS_02