Kyberbezpečnost pro všechny zájemce - KypoLab OpenDay

14. prosince 2017

Chceš si vyzkoušet jaké to je být v kůži hackera a zkusit si nabourat nějaký systém? 😎

Nebo naopak zjistit, jak se můžeš podobným útokům sám bránit?
Ve čtvrtek 14. prosince máš možnost si v prostředí kybernetického polygonu zahrát zajímavé bezpečnostní hry, které připravili studenti Semináře simulace kyberútoků. Hry jsou připraveny jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Nemusíš mít tedy obavy, že by některé hry byly moc obtížné nebo naopak až příliš lehké. 😉

Současně budeš mít možnost nahlédnout do zákulisí samotného polygonu a projektů bezpečnostního týmu CSIRT-MU. Pokud tě nějaké z prezentovaných témat zaujme, můžeš ho rozvíjet v rámci bakalářské nebo diplomové práce nebo přímo na výzkumném projektu.

Najdeš nás ve čtvrtek 14. prosince mezi 10 a 13 hodinou v přízemí Fakulty informatiky na Botanické 68a, v prostorách CERITU-SP (laboratoř S108). Můžeš přijít kdykoliv a nezapomeň s sebou vzít i své spolužáky a kamarády.