Dva nové fakultní weby jsou na světě

21. listopadu 2017

Podobnou cestou jako Filozofická fakulta se při realizaci nového webu vydala i fakulta Ekonomicko-správní a využila nabídky komplexních služeb ÚVT pro tvorbu webových stránek a webových aplikací na Masarykově univerzitě.

Díky webhostingu si můžete umístit své stránky na internet, aniž byste museli mít vlastní server. Nabízíme tak efektivní řešení, které přináší do tvorby webů na MU vyváženou míru centralizace. Pomůžeme s celým procesem od návrhu, implementace, naplnění obsahem až po každodenní provoz a správu. Více o tvorbě webů pro univerzitní pracoviště se můžete dozvědět v katalogu IT služeb.

Novým webem se může pochlubit také Fakulta informatiky, která využila vizuální prvky z univerzitní webové stavebnice, ale s vlastním redakčním systémem.

econ_homepage

fi_homepage