KYPOLab Open Day – zapojte se i vy!

12. prosince 2016

Zajímá vás kyberbezpečnostKybernetický polygon? Přijďte v pondělí 12. 12. na den otevřených dveří laboratoře KYPO.

Zahrajete si bezpečnostní hry, které vytvořili studenti Semináře simulace kyberútoků (PV177/KYPOlab). Nahlédnete do zákulisí polygonu a dalších projektů bezpečnostního týmu CSIRT-MU. Pokud vás nějaké téma zaujme, můžete ho řešit jako vaši bakalářskou nebo diplomovou práci. Akce proběhne dvakrát: v 10.00 a pak znovu ve 14.00, tak aby si každý mohl vybrat termín, který mu lépe vyhovuje.

Jsme bezpečnostní tým MU a pracujeme na Ústavu výpočetní techniky. Pravidelně organizujeme cvičení kyberbezpečnosti CyberCzech a listopadu jsme obdrželi cenu ministra vnitra za mimořádné výsledky v oblasti bezpečnostního výzkumu. Rádi se s vámi podělíme o své zkušenosti. Kybernetický polygon najdete v přízemí Fakulty informatiky na Botanické 68a, v prostorách CERITU-SP.