Online přehled obsazenosti PC studoven zlepšuje komfort uživatelů

15. 1. 2019

Jak se mění otevírací doba PC studoven před Vánocemi a během nich? Který počítač je volný? A kde ty studovny přesně najdu?

Na tyto otázky vám dá odpověď stránka v IT katalogu věnovaná univerzitním PC studovnám it.muni.cz/studovny

Nově na ní najdete:

• aktuální otevírací dobu a plán chystaných změn na další měsíc. A to už napořád, obsah se mění dynamicky;
  • graficky zpracovanou aktuální obsazenost všech univerzitních PC studoven, ať můžete snadno zjistit, která je volná, ještě než do ní zamíříte;
  • mapu studoven, která vám ukáže nejen přesnou budovu, ale i patro a konkrétní místnost, kam jít.

Ve všech univerzitních PC studovnách se logujete stejně a máte stále k dispozici všechna svá data.